*** Apartmány Rezidence Vítkova ubytování Praha 8

Apartmány Praha 8 Rezidence Vítkova Ubytování v Praze Hotel Rezidence Vítkova Praha 8 :
Rezidence Vítkova je tříhvězdičkový hotel umístěn v klidné části centra Prahy. Komplexní rekonstrukce proběhla v r. 2002.

Hotel Rezidence Vítkova Praha ubytování v Praze :
Rezidence Vítkova má 17 luxusně vybavených apartmánů, každý z nich má koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský kout, lednici/minibar a TV se satelitem. Celková kapacita je 52 lůžek (s přistýlkami 72 lůžek). Dvanáct apartmánů s balkonem a jeden apartmán s terasou.

Rezidence Vítkova Praha 8 Karlín ubytování :
Kapacita hotelu je 1 x 3kk (dvě koupelny), 1 x 2kk (dvě koupelny), 2 x 2kk, 5 x 1kk, 8 x garsonka. Kuchyňský kout je plně vybaven, také lednice, elektrický sporák. Možnost přistýlky a dětské postýlky.

Apartmány v Praze ubytování Vítkova Rezidence stravování :
Snídaně se podávají formou bufetu v hotelovém baru od 7.00hod do 10.00hod. Hotelový bar je od 11.00hod otevřený jako kafé bar se širokou nabídkou nápojů, drobného občerstvení a příjemné reprodukované hudby. Kuchyňský kout umožňuje připravit si také něco vlastního k jídlu. V okolí je mnoho restaurací různého typu.

Rezidence Vítkova hotel ubytování v Praze apartmány služby :
Recepce pracuje 24 hodin denně, k dispozici je výtah, telefon, fax, internet, bezbarierový přístup není. Je možné za poplatek zarezervovat hlídané parkoviště v okolí hotelu. Za poplatek možnost ubytování psa. Děti do 6 let zdarma, do 10 let sleva 50% z ceny. Skupinové ceny jsou poskytovány od 11PAX.

Hotel ubytování v Praze Rezidence Vítkova Praha historické památky :
Praha stojí okolo devíti pahorků - Letná, Vítkov, Opyš, Větrov, Skalka, Emauzy, Vyšehrad, Karlov a nejvyšší Petřín. Karlín je nejstarší pražské předměstí. V prehistorických dobách bylo toto území korytem vltavským a mohutný tok Vltavy tehdy omílal patu vrchu Vítkova a tvořil tu tichou zátoku. Historické jádro hlavního města, tvořené čtyřmi středověkými sídelními celky Starým městem, Novým městem, Malou Stranou a Hradčany, je největší městskou památkovou rezervací v ČR a oplývá největším množstvím národních kulturních památek. Své perly však Praha neskrývá jen v centru. Mnoho památek či turistických cílů najdete i na území ostatních částí. ZOO v Troji, v jejímž sousedství leží půvabný trojský zámek či zahrada botanická. Břevnov s nejstarším mužským klášterem u nás....
Apartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - Služba na recepci je 24 hodinApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova -  je k dispozici připojení na internetApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - přijímá kreditní karty VISAApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - přijímá kreditní karty American ExpressApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - přijímá kreditní karty JCBApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Praha 8 Rezidence Vítkova - na pokojích je telefon